КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

Clinic

Адреса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Публікації поліклініки

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єктів міської комунальної власності

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єктів міської комунальної власності

Організатор конкурсу – департамент охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради.

Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- кабінет на другому поверсі будівлі КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР, за адресою: м.Черкаси, вул.30 років Перемоги, 20; загальна площа – 14,6м2, в т.ч. корисна площа – 12,0м2, площа спільного користування – 2,6м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – спеціалізована медична практика (дитяча гематологія).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 589,06 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР.

Додаткові умови: письмове зобов’язання учасника конкурсу у разі перемоги в конкурсі надавати безкоштовну консультативну допомогу співробітникам КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР; здійснити поточний ремонт орендованого приміщення.

Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців. Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР за тел. 66-88-33 (Тарасов Микола Володимирович) або за адресою: 18029, м.Черкаси, вул.30 років Перемоги, 20 (приймальня).

Конкурс відбудеться 18.02.2016 року о 15-00 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625. Прийом документів для участі в конкурсі до 17.02.2016р. до 17-15 год. включно в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб.624.

Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada.cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я та медичних послуг (http://medstatcher.at.ua) та на інформаційному стенді департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.

Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме:

1. заяву про учать у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон;

2. оригінал або завірену копію платіжного документа про внесення конкурсної застави;

3. завірену копію ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі наявності);

4. належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи або фізичної особи - підприємця (у разі необхідності);