КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

Clinic

Адреса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Публікації поліклініки

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єктів міської комунальної власності

Назва об’єкту оренди і його місцезнаходження:

- площа на 1-му поверсі будівлі КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР, за адресою: м.Черкаси, вул.30 років Перемоги, 20; загальна площа – 72,6м2, в т.ч. корисна площа – 66,36м2, площа спільного користування – 6,24м2.

Основні вимоги щодо умов конкурсу:

- Цільове призначення – медична практика (кабінет МРТ).

- Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць становить 5837,48 грн. без ПДВ.

- Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР.

Додаткова вимога: письмове зобов’язання учасника конкурсу у разі перемоги в конкурсі здійснити поточний ремонт орендованого приміщення, внести одноразову благодійну пожертву у сумі 1000,00 грн. на рахунок КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР, щомісяця забезпечити 10 безкоштовних досліджень МРТ пацієнтам за направленням лікарів КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР.

Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців.

Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «П’ята Черкаська міська поліклініка» ЧМР за тел. (0472) 66-88-33 (Тарасов Микола Володимирович), або за адресою: 18029, м.Черкаси, вул.30 років Перемоги, 20, приймальня.

Конкурс відбудеться 21.09.2016 року о 15-00 год. в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Б.Вишневецького, 36, каб.625. Прийом документів для участі в конкурсі до 20.09.2016р. до 17-15 год. включно в департаменті охорони здоров’я та медичних послуг за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб.624.

Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada.cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я та медичних послуг (http://medstatcher.at.ua) та на інформаційному стенді департаменту охорони здоров’я та медичних послуг.

Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме:

1. заяву про учать у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон;

2. оригінал або завірену копію платіжного документа про внесення конкурсної застави;

3. завірену копію ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі наявності);

4. належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи або фізичної особи – підприємця (у разі необхідності);

5. пропозицію щодо розміру місячної орендної плати; письмове зобов’язання виконати додаткові умови конкурсу, зазначені в оголошенні; додаткові пропозиції щодо поліпшення об’єкту оренди.

До зазначених документів додаються:

- юридичною особою: копії установчих документів, нотаріально посвідчені;

- фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності: копії паспорту та довідки про присвоєння ІПН, завірені фізичною особою-підприємцем.

Конкурсна документація подається у конверті з написом «На конкурс» із зазначенням об’єкту оренди та дати проведення конкурсу, запечатаному печаткою або особистим підписом учасника. На конверті зазначається контактна інформація про учасника: назва юридичної особи або П.І.П. фізичної особи - підприємця, код ЄДРПОУ або код ІПН (індивідуальний податковий номер) особи, юридична адреса та/або місце проживання, контактний телефон.

Додаткова інформація:

За результатами проведеного конкурсу переможець після укладання договору відшкодовує орендодавцю витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди.

Зміна цільового призначення об’єкта оренди не допускається.

Розмір орендної плати, встановлений за базовий місяць, за кожний наступний місяць розмір орендної плати визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за поточний місяць.

До орендної плати не включаються витрати на утримання орендованого майна. Такі суми сплачуються орендарем окремо за виставленими йому рахунками.