КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

Clinic

Адреса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Публікації поліклініки

Прес-реліз: Серцево-судинні захворювання

Прес-реліз

Серцево-судинні захворювання займають перше місце як серед захворюваності, так і виходу на інвалідність та смертність серед людей працездатного та непрацездатного віку в різних країнах світу. Аналогічна ситуація спостерігається також серед населення, що проживає на території обслуговування П’ятої поліклініки.

У 2013р. на території обслуговування поліклініки зареєстровано всього 23258 осіб із захворюваннями системи кровообігу, із них 12474 осіб з гіпертонічною хворобою ( всі форми), а також 64 особи з інфарктом міокарду та 166 осіб з інсультом.

У 2013р. на території обслуговування поліклініки померло від хвороб системи кровообігу 279 осіб, що склало 64% від всіх, що померли. Враховуючи високий рівень захворюваності серцево-судинної системи та необхідності її своєчасної профілактики медичні працівники поліклініки приймають активну участь в проведенні Всесвітнього дня серця. Медичні працівники поліклініки будуть вимірювати АТ всім бажаючим не тільки в поліклініці, а також на території магазинів «Епіцентр», «Фреш». Надаватимуться рекомендації та наочна інформація по здоровому способу життя, при необхідності будуть направлятися до спеціалістів поліклініки.

Акція буде проводиться з 21.09 – 24.09.2015р.

Метою проведення в цей день заходів є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я формування, розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати.