КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

Clinic

Адреса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Публікації поліклініки

У відділенні профілактики П’ятої поліклініки проводяться мед. огляди працівників

У відділенні профілактики П’ятої поліклініки проводяться мед. огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими, небезпечними умовами праці, та щорічно для осіб віком до 21 року. Мед. огляди проводяться для визначення стану здоров’я працівника, можливості виконання без погіршення стану здоров’я професійних обов’язків в умовах дій конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого процесу.

На періодичних мед. оглядах проводиться своєчасне виявлення ранніх ознак гострих і хронічних професійних захворювань, загальних та виробничо-зумовлених захворювань у працівників, вирішується питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в конкретних шкідливих умовах. В разі необхідності розробляються індивідуальні лікувально-профілактичні, оздоровчі заходи.

При проведенні мед. огляду обов’язково проводять: ФГ (раннє виявлення туберкульозу, онкопатології) дослідження крові, ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, (для раннього виявлення серцево-судинних захворювань) о/о жінок з проведенням цитологічного (на атипічні клітини) дослідження. Цитологічне дослідження - ефективний метод виявлення раку шейки матки - це гінекологічний тест для жінок усіх вікових груп. Чим раніше виявлено захворювання, тим успішніше лікування, це є вагомою причиною для регулярних профілактичних оглядів.


Зав. відділення профілактики Гончарук В.М.