КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Clinic

Адресса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Лабораторія

    У сучасному світі жодна медична установа не може існувати без клініко-діагностичної лабораторії (КДЛ). За останні сто років медична наука зробила величезний крок вперед, а разом із нею і лабораторна медицина. Як відомо, базисним елементом в ланцюзі “діагностика – постановка діагнозу – призначення лікування” є в першу чергу лабораторна діагностика. Колектив лабораторії представлений лікарями-лаборантами, біологом, фельдшерами-лаборантами і лаборантом, а також молодшим медичним персоналом. Усі співробітники є висококваліфікованими фахівцями з другою, першою і вищою професійними категоріями.

Працівники відділення:


Бассараб Жанна Валеріївна.jpg


Жанна Валеріївна Бассараб
Біолог

В 1997 році закінчила Черкаський державний педагогічний університет. В 2012 році отримала першу категорію з клінічної лабораторної діагностики. Стаж роботи на 01.01.2018 року - 20 років. В поліклініці працює з 1999 року.Демченко Раїса Василівна.jpg


Раїса Василівна Демченко
Завідуючий лабораторним відділенням

В 1972 році закінчила Курганський педагогічний інститут. В 2013 році підтвердила першу категорію з клінічної лабораторної діагностики. Лікарський стаж на 01.01-2018року - 43 роки. В поліклініці працює з 1992 року.