КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

“П’ЯТИЙ ЧЕРКАСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ”

Clinic

Адреса: 18029 м. Черкаси,

вул. 30 років Перемоги, 20

E-mail: clinica5@medicine.ck.ua

Публікації поліклініки

Імунізація - основний бар’єр захисту від інфекційних хвороб.

   

    Імунізація -  основний бар’єр захисту від інфекційних хвороб.

 

         Інфекційні хвороби залишаються однією із основних  причин інвалідності та смертності населення в усьому світі. За даними ВООЗ – 24,75% смертельних випадків  у дорослих людей зумовлені  інфекційними хворобами та їх наслідками,  а у дітей – 63%.

Завдяки проведенню імунізації населення від дифтерії, було зупинено епідемію  в 1992 – 1994 р.р. В результаті епідемії постраждали  13 тис. чоловік, з яких більше 2,5 тис. дітей, померло від дифтерії  511 чоловік, із них третина – діти. Перехворіли дифтерією в більшості нещеплені або неправильно щеплені особи.

Низький рівень  охоплення населення щепленнями приведе до зниження популяційного імунітету, що призведе до масових захворювань та епідемій.

Через безвідповідальне відношення до профілактичних щеплень Ви ставите під загрозу здоров’я членів своїх сімей, співробітників та інших.

Отримуючи профілактичне щеплення ,  ми надаємо своєму організмові додаткову допомогу в боротьбі з інфекційними хворобами. Своєчасно зроблені профілактичні щеплення захищають дітей та дорослих від інфекційних захворювань або полегшують тяжкість перебігу хвороби.

Згідно Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 12 «Профілактичні щеплення проти дифтерії, кашлюка, кору, правця, туберкульозу є обов’язковим і включається до календарних щеплень.

На 20.02.2018 року   в центрі є достатня кількість  матеріалу для проведення щеплення проти  дифтерії та правця.

Запрошуємо всіх у кого підійшов термін ревакцинації або прострочується цей термін – прийти на щеплення.